Bývalý reprezentační kouč Říha má zdravotní potíže, je hospitalizován v IKEM

Bývalý trenér hokejové reprezentace Miloš Říha je hospitalizován v Institutu klinické a experimentální medicíny v Praze. O zdravotních problémech jednašedesátiletého kouče v úterý informoval deník Sport a později je potvrdili zástupci Slovanu Bratislava, který Říha v minulosti úspěšně trénoval.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miloš Říha na střídačce národního týmu. | Foto: Vasily Fedosenko | Zdroj: Reuters

Podle dostupných zpráv má Říha blíže nespecifikované zdravotní problémy již několik týdnů. Nejprve byl hospitalizován v Rooseveltově nemocnici v Banské Bystrici a poté převezen do IKEM. „Miloši, myslíme na Tebe a modlíme se za Tvoje uzdravení,“ napsali zástupci Slovanu na sociální síti.

Říha vedl v uplynulých dvou sezonách českou reprezentaci. V minulosti úspěšně trénoval v extralize, KHL i na Slovensku, kde se Slovanem získal dvakrát titul.

Bývalému úspešnému trénerovi #hcslovan Milošovi Říhovi sa žiaľ v posledných dňoch natoľko zhoršil zdravotný stav, že musel byť hospitalizovaný v Inštitúte klinickej a experimentálnej medicíny v Prahe-Krči. Miloši, myslíme na Teba a modlíme sa za Tvoje uzdravenie. #VerniSlovanu

17:09 – 18. 08. 2020

3 29

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme