Kaše vyzrál na gólmana Vladaře a pomohl k výhře nad Calgary, Voráček vede české bodování

Ondřej Kaše pomohl svým třetím gólem v sezoně k výhře Toronta 2:1 v prodloužení nad Calgary. Za poražené Flames odchytal celý zápas Daniel Vladař. Asistence Jakuba Voráčka na vítězství Columbusu nad Washingtonem nestačila, Blue Jackets padli 3:4.

New York Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ondřej Kaše

Ondřej Kaše | Zdroj: Reuters

Kaše překonal výborně chytajícího Vladaře v 53. minutě a poslal zápas do prodloužení. V nastavení rozhodl o výhře Toronta Auston Matthews, jenž prostřelil českého brankáře ranou zápěstím. Vladař kryl 35 střel Maple Leafs a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Sestřih ze zápasu Toronto - Calgary:

Voráček se díky asistenci na druhý gól Blue Jackets posunul zpět do čela bodování českých hokejistů v NHL.

S 11 nahrávkami je o bod lepší než bostonský David Pastrňák Na první branku ve staronovém působišti český centr stále čeká.

Výsledky NHL:

Chicago - Arizona 2:1, Buffalo - Edmonton 3:2, Columbus - Washington 3:4, Carolina - Philadelphia 1:2, Toronto - Calgary 2:1 po prodl.