Oceláři přišli o šanci vrátit se do čela extraligy, v Olomouci prohráli 0:4

V prvním extraligovém zápase po reprezentační přestávce porazila Olomouc Třinec 4:0. Dvě branky dal domácí obránce David Škůrek.

Olomouc Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Olomoucký obránce Škůrek dal Třinci dva góly

Olomoucký obránce Škůrek dal Třinci dva góly | Foto: Luděk Peřina | Zdroj: ČTK

Oceláři byli v posledních zápasech zvyklí vozit z Olomouce těsné výhry, na Hané vyhráli třikrát v řadě, jenže tentokrát se jasně radovali domácí. Po výhře 4:0 je jen skóre dělí od pátého místa tabulky.

Hlavní hvězdou Olomouce byl obránce David Škůrek. 24letý bek ve 14. minutě projel bílou obranou a po naznačení prostřelil brankáře Hrubce mezi betony. Když ho o pět minut později napodobil spoluhráč Sundher. Vedla Olomouc po první třetině 2:0.

Pokud Třinec myslel po přestávce na zvrat, mohl na to zapomenout po další akci Škůrka. Bek tentokrát z dorážky zvýšil už na tříbrankový rozdíl. Definitivní tečku na výsledku 4:0 zařídil šest minut před koncem v přesilovce Jakub Herman.

V prvním zápase po reprezentační přestávce Olomouc porazila doma Třinec 4:0. Zbylých šest zápasů 21. kola se hraje ve středu.

Tipsport extraliga (PLATNÉ K 14. 11. 2017)