Blesková zpráva

Policie zaslala do sněmovny novou žádost o vydání Babiše a Faltýnka

Oceláři přišli o šanci vrátit se do čela extraligy, v Olomouci prohráli 0:4

V prvním extraligovém zápase po reprezentační přestávce porazila Olomouc Třinec 4:0. Dvě branky dal domácí obránce David Škůrek.

Olomouc Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Olomoucký obránce Škůrek dal Třinci dva góly | Foto: Luděk Peřina | Zdroj: ČTK

Oceláři byli v posledních zápasech zvyklí vozit z Olomouce těsné výhry, na Hané vyhráli třikrát v řadě, jenže tentokrát se jasně radovali domácí. Po výhře 4:0 je jen skóre dělí od pátého místa tabulky.

Hlavní hvězdou Olomouce byl obránce David Škůrek. 24letý bek ve 14. minutě projel bílou obranou a po naznačení prostřelil brankáře Hrubce mezi betony. Když ho o pět minut později napodobil spoluhráč Sundher. Vedla Olomouc po první třetině 2:0.

Pokud Třinec myslel po přestávce na zvrat, mohl na to zapomenout po další akci Škůrka. Bek tentokrát z dorážky zvýšil už na tříbrankový rozdíl. Definitivní tečku na výsledku 4:0 zařídil šest minut před koncem v přesilovce Jakub Herman.

V prvním zápase po reprezentační přestávce Olomouc porazila doma Třinec 4:0. Zbylých šest zápasů 21. kola se hraje ve středu.

Tipsport extraliga (PLATNÉ K 14. 11. 2017)