Plzeň vyhrála v Pardubicích a je dál první. Hradec vyhrál gólem v poslední vteřině prodloužení

Hokejisté Plně vyhráli na ledě Pardubic 4:0 a mohou si i v první reprezentační pauze v sezoně užívat vedení v tabulce. Liberec ve vyrovnaném zápase nakonec přetlačil domácí Chomutov a zvítězil 4:3 po gólu Michala Bulíře v prodloužení. Hradecký Mountfield zvítězil nad Spartou 2:1 v prodloužení. Rozhodující gól dal Rudolf Červený vteřinu před koncem. Zajímavostí je, že všechny nedělní zápasy vyhrály hostující týmy.

Pardubice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plzeňští hokejisté

Plzeňští hokejisté | Foto: Michal Kamaryt | Zdroj: ČTK

Aukro Berani Zlín – HC Olomouc 1:3

Moravské derby mezi Zlínem a Olomoucí nabídlo vyrovnanou bitvu, kterou nakonec dokázali v poslední třetině zvrátit olomoučtí, kteří díky dvěma trefám po hrubkách ve zlínské defenzívě odskočili na 3:1 a Zlínu se již nepovedlo snížit. Okál měl k dispozici trestné střílení,ale neuspěl. Olomoučtí tedy díky dnešní výhře za tři body přeskakují svého dnešního soupeře v tabulce.

HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň 0:4

Plzeň si z Pardubic odváží všechny body za zasloužené vítězství 4:0. Západočeská obrana v čele se skvělým Miroslavem Svobodou nedovolila svému soupeři ani jeden gól a o vítězi tak nemůže být pochyb. Na 4:0 pro hosty zvýšil v závěru Petr Kodýtek, když bylo po faulu na jeho osobu nařízeno trestné střílení.

HC VERVA Litvínov – HC Oceláři Třinec 2:3

Hokejisté Třince vyhráli ve 20. kole extraligy na ledě Litvínova 3:2 a po dvou prohrách se radovali ze zisku tří bodů. Gólem a asistencí se na úspěchu Ocelářů podílel kapitán Lukáš Krajíček. Třinec je v tabulce i nadále třetí, Litvínov zůstal poslední.

Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 3:4 v prodl.

Liberečtí hokejisté vyhráli na ledě Chomutova 4:3 v prodloužení. . Chomutov v utkání vedl po první třetině 2:0, ale hosté dokázali i díky dvěma gólům Dominika Lakatoše otočit stav na 3:2. Dávid Skokan v 58. minutě vyrovnal a duel se tak musel prodlužovat. Utkání rozhodl v 64. minutě Michal Bulíř.

HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno 0:2

Souboj mezi Jihlavou a Brnem rozhodli pro Kometu Mallet a Čermák. Domácí však nemusí věšet hlavu, rozhodně nepředvedli špatný výkon, jen tomu chybělo lepší zakončení. Hostující hráči slaví výhru i čisté konto pro brankáře Čiliaka s početnou družinou fanoušků.

Hráčům vařili hlavu ze všech stran, říká kouč Výborný. Při návratu do Sparty získal bod

HC Sparta Praha – Mountfield HK 1:2 v prodl.

Hokejistům Sparty se ani pod staronovým koučem Františkem Výborným nedaří zastavit příval špatných výsledků. Prohráli popáté v řadě. O výhře hradeckého Mountfieldu v pražské O2 arene rozhodl vteřinu před koncem prodloužení v čase 64:59 Rudolf Červený a sparťané si tak připsali pouze bod.

BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice Ridera 1:4

Vítkovičtí hokejisté zvítězili na ledě Mladé Boleslavi 4:1. V polovině duelu rozhodl dvěma góly během necelých osmi minut útočník Ondřej Roman. Ostravané vyhráli pátý z posledních šesti zápasů a venku počtvrté za sebou neztratili ani bod. Při své úspěšné sérii v arénách soupeřů navíc pokaždé vstřelili minimálně čtyři góly.

Tipsport extraliga (PLATNÉ K 5. 11. 2017)

Výsledky 20. kola

Aukro Berani Zlín - HC Olomouc 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 33. Fořt (Okál, O. Veselý) - 16. J. Knotek, 53. Burian (Herman, Skladaný), 58. Herman (Ondrušek, Houdek). Rozhodčí: Hejduk, Kika - Hlavatý, V. Hanzlík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 3530.

HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Mertl (D. Kubalík), 16. Mertl (Stach, Gulaš), 25. Moravčík (Mertl, Hollweg), 59. Kodýtek z trestného střílení. Rozhodčí: Hradil, T. Horák - L. Kajínek, Zavřel. Vyloučení: 6:9, navíc Rolinek (Pardubice) 10 min. a do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 6856.

HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 34. V. Hübl (Kubát, Ihnacak), 58. Gerhát (Trávníček, Gula) - 9. Krajíček (Martin Růžička, Mikulík), 30. Linhart (Jank, Cienciala), 49. Chmielewski (Martin Růžička, Krajíček). Rozhodčí: Úlehla, Šír - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 4468.

Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 3:4 v prodl. (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Flemming (Chlouba), 13. Vondrka z trest. střílení, 58. Skokan (Vondrka, Valach) - 22. Bakoš (Ševc), 49. Lakatoš, 53. Lakatoš (Ordoš, J. Stránský), 64. Bulíř. Rozhodčí: Hodek, Souček - Pešek, Zíka. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. Diváci: 4089.

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Mallet (V. Němec), 52. L. Čermák (Dočekal). Rozhodčí: Mrkva, Roman Svoboda - Kis, Rampír. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 6500 (vyprodáno).

HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové 1:2 v prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 34. A. Kudrna - 17. M. Látal (F. Pavlík), 65. Červený (Pláněk). Rozhodčí: Hribik, Pešina - Lederer, D. Hynek. Vyloučení: 0:2. Bez využití: Diváci: 8465.

BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 21. Žejdl (Klepiš) - 9. Kurovský (Jáchym, Tomi), 28. O. Roman (D. Květoň, Baláž), 36. O. Roman (D. Květoň, Baranka), 60. Szturc (Olesz, Klok). Rozhodčí: M. Petružálek, Pražák - Lhotský, D. Klouček. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:2. Diváci: 2077.

jgr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít