Blahopřejné reklamy i dopis od majitele. Noviny v St. Louis předčasně oslavily zisk Stanley Cupu

Deník St. Louis Post-Dispatch předčasně oslavil zisk premiérového Stanley Cupu místního hokejového klubu Blues. Před nedělním zápasem proti Bostonu uveřejnil blahopřejné reklamy a dopis od majitele týmu Toma Stillmana, který poděkoval fanouškům za pomoc na cestě k triumfu. Jenže Blues v šestém finále NHL mečbol nevyužili, prohráli 1:5 a o vítězi rozhodne poslední možný duel.

St. Louis (USA) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lavička St. Louis Blues ve finále Stanley Cupu | Foto: Billy Hurst-USA TODAY Sports | Zdroj: Reuters

„Vyhrát Stanley Cup představuje pro spoustu z vás splněný sen. Všichni si budeme pamatovat, kde jsme byli, co jsme dělali a jak jsme se cítili, když Blues přivezli domů pohár. Každý z nás bude mít knihu vzpomínek, kterou předá následujícím generacím,“ napsal Stillman v prohlášení.

Hokejisté Bostonu porazili St. Louis 5:1. O vítězi Stanley Cupu rozhodne sedmý zápas

Číst článek

„Jsme velmi hrdí na hráče, organizaci a fanoušky. Konečně si společně můžeme říct, že jsme pro St. Louis vyhráli pohár. Těším se s vámi na slavnostní průvod Market Street,“ uvedl Stillman, který také prohlásil, že sezona Blues „vstoupí do historie NHL jako jedna z nejpamátnějších vůbec“.

K zisku nejcennější hokejové trofeje pogratulovala mužstvu i společnost Enterprise, po níž je hala Blues pojmenována.

Tým z Missouri je ve finále počtvrté, v předchozích třech letech 1968 až 1970 však neuspěl. Rozhodující zápas se odehraje v noci na čtvrtek v Bostonu od 2.00 SELČ.

WHOOPS! The St. Louis Post Dispatch Has Leaked A Bunch Of The Blues Stanley Cup Champions Stories And Parade Info
barstoolsports.com/boston/whoops-…

22:25 – 09. 06. 2019

54 228

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme