Zápas mezi hokejisty Olomouce a Pardubic rozhodlo až prodloužení, úspěšnější byl tým z Hané

V dohrávce 23. kola Tipsport extraligy se proti sobě utkaly týmy Pardubic a Olomouce. Zápas nakonec dospěl až do prodloužení, ve kterém byli úspěšní Olomoučtí a vyhráli 2:3.

Olomouc Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Souboj mezi Pardubicemi a Olomoucí

Souboj mezi Pardubicemi a Olomoucí | Zdroj: ČTK

Olomouc poslední utkání extraligy ztratila po prodloužení. I tak jsou ale v tabulce stále šestí především díky pravidelnému bodovému zisku. Pardubickým se po reprezentační přestávce víc než daří. Jejich posledním zápasem bylo vyhrané derby proti Hradci Králové.

Do úvodní třetiny sice aktivněji vstoupili domácí z Hané, ale první trefu zaznamenali hosté. Z pravého kruhu přesně zamířil Martin Kaut a dostal puk za Konrádova záda.

Druhá část přinesla více střel Olomouce a také dvojnásobnou změnu skóre. Nejdříve srovnal přesnou ranou Kevin Sundher a následně dostal domácí do vedení Jan Eberle.

Vše vypadalo na vítězství domácích za tři body, ale 25 sekund před koncem při hře bez brankáře propálil od modré čáry brankáře hostující Wishart.

Zápas tak došel do prodloužení. V tom se dvacet vteřin před koncem trefil Jan Knotka a dva body si tak připsala domácí Olomouc za vítězství 3:2.

Tipsport extraliga (PLATNÉ K 28. 11. 2017)