Hokejista Modrý vstřelil rozhodující branku

Hokejista Jaroslav Modrý rozhodl svým gólem utkání zámořské NHL mezi Dallasem a Los Angeles - Kings vyhráli 2:1. Roman Čechmánek si v brance Los Angeles připsal 18 úspěšných zákroků.

hokej

hokej

Toronto se po špatném začátku sezony pomalu probouzí. New York Rangers nedokázali přerušit vítěznou sérii Maple Leafs a prohráli 2:4. Kanadský celek vyhrál popáté za sebou a dostal se do čela divize. Rangers šli do vedení, když po nahrávce Bobbyho Holíka skóroval Alexej Kovaljov. Hosté srovnali za dvě minuty po trefě Toma Fitzgeralda, kterému přihrál Karel Pilař. Toronto o svém vítězství rozhodlo v druhé třetině.

Souboj Colorada s New Jersey se stal doménou brankářů. Gólman New Jersey Martin Brodeur chytil v Denveru 25 střeleckých pokusů domácích a jeho švýcarský protějšek David Aebischer si připsal ještě o dva zásahy navíc. Kluby se nakonec rozešly smírně 1:1.

Výsledky:

Minnesota - Anaheim 1:1 po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Branky: 3. Walz - 19. Ozolinš. Střely na branku: 26:33. Diváci: 18.568

Boston - Phoenix 3:3 po prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Branky: 5. Green, 26. Bergeron, 41. G. Murray - 20. Sillinger, 39. Ch. Gratton, 58. Doan. Střely na branku: 40:31. Diváci: 11.893

Dallas - Los Angeles 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky: 31. Zubov - 21. Cammalleri, 38. Modrý. Střely na branku: 19:21. Brankář Roman Čechmánek z Los Angeles odehrál 60 minut a chytil osmnáct střel. Diváci: 18.198

New York Rangers - Toronto 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
Branky: 10. Kovaljov (Holík), 38. Hlaváč - 12. Fitzgerald (Pilař), 28. Tucker, 38. Sundin, 47. Renberg. Střely na branku: 35:25. Diváci: 18.200

Edmonton - San Jose 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Branky: 14. Stoll - 20. Stuart, 36. Marleau. Střely na branku: 36:21. Diváci: 16.839

Colorado - New Jersey 1:1 po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Branky: 36. Hejduk - 37. Rasmussen. Střely na branku: 26:28. Diváci: 18.007

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít