Hokejista Petr Sýkora rozhodl o výhře Anaheimu

Hokejista Petr Sýkora v dresu Anaheimu rozhodl utkání NHL proti Phoenixu. Český útočník se trefil ve čtvrté minutě prodloužení a Mighty Ducks tak vyhráli doma 2:1. Brankou přispěl k vítězství Colorada i Milan Hejduk, jednou asistoval Martin Škoula. Jejich tým porazil Chicago 4:3 v prodloužení.

Petr Sýkora

Petr Sýkora | Foto: Miroslav Konvalina

Výsledky:

Columbus - Calgary 4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
Branky: 15. a 30. Shelley, 31. Cassels, 32. Sanderson - 3. Reinprecht, 27. Iginla, 42. Ference. Střely na branku: 28:45. Diváci: 17.957

Carolina - Tampa Bay 1:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky: 30. Murray - 18. Stillman. Střely na branku: 39:26. Diváci: 9.821

Chicago - Colorado 3:4 po prodl. (0:0, 3:1, 0:2 - 0:1)
Branky: 7. Arnason, 34. Dempsey, 37. Poapst - 52. a 65. Konowalchuk (na druhou Škoula), 24. Hejduk, 49. Tanguay. Střely na branku: 27:33. Diváci: 16.643

Anaheim - Phoenix 2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Branky: 15. Rucchin, 64. Sýkora - 39. Nagy. Střely na branku: 46:28. Diváci: 14.269

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít