Hokejisté Philadelphie výhrou ve Washingtonu vyrovnali na 1:1

Philadelphia Flyers vyrovnali skóre s Washington Capitals. V druhém zápase play off ve Washingtonu vyhráli 2:0

NHL

NHL | Foto: NHL.com

Capitals ještě v první třetině udržovali tempo s hosty z Philadelphie, nad kterými v pátek v prvním zápase play-off těsně zvítězili. Hráči Philadephia Flyers ovšem dokázali těžit z chyb, které jim washingtonští štědře nabízeli v útoku i v obraně.

Už v první třetině Flyers získali dvoubrankové vedení, a to jim vydrželo až do konce zápasu. Washington Capitals jsou tak na zápasy v play off s Philadelphia Flyers vyrovnaní 1:1.

Vít Pohanka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít