Hokejisté Sparty srovnali sérii na 1:1

Hokejisté Liberce nevyužili ve druhém semifinálovém utkání play-off České pojišťovny výhody domácího prostředí. Severočeši podlehli v Tipsport Aréně Spartě 1:2. Pražané tak v sérii vyrovnali na 1:1.

Play off ELH

Sparta se ujala pod Ještědem vedení v polovině zápasu, když se mezi střelce zapsal Netík. Ve 48. minutě však vyrovnával na 1:1 Pabiška. Definitivní podobu výsledku pak přinesla 55. minuta a v ní gólový zápasi hostujícího Hlaváče po přihrávce Vykoukala.

Bílí Tygři Liberec - Sparta Praha 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). Branky a nahrávky: 48. Pabiška - 30. Netík (Sivek), 55. Hlaváč (Vykoukal). Rozhodčí: Husička, Polák - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 9:11, navíc Podkonický (Liberec) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 7500 (vyprodáno). Stav série: 1:1.

Pavel Petr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít