Hokejisté v přípravě porazili Slovensko

Čeští hokejisté vstoupili úspěšně do dvouzápasové přípravné série se Slováky. V Olomouci porazili soupeře jasně 5:1. Odveta se hraje ve středu v Martině.

hokej

Náš tým vstoupil do zápasu výrazně lépe. Už ve 2. minutě otevřel skóre zápasu Marušák a Českou převahu korunoval v 19. Sedlák. Slováci sice v úvodu druhé třetiny snížili lehkou střelou Špilára, ale jejich snahu o vyrovnání uťal v 29. minutě Balaštík. Dvě rány z milosti pak slovákům v 37. minutě během 22 sekund Ujčík a podruhé Balaštík.

Výsledek:

Česko - Slovensko 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 2. Marušák (Leška), 19. Z. Sedlák (Duda), 29. Balaštík (Leška), 37. Ujčík (Vlasák), 37. Balaštík (Leška) - 22. Špilar.

Jan Dvořák, Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít