Hokejistům Českých Budějovic uniká play off

V sobotním dohrávaném utkání 50. kola hokejové extraligy Českého Telecomu podlehly České Budějovice Litvínovu 1:4 a možná se tím připravily o postup do vyřazovacích bojů.

Domácí sice začali aktivněji, ale první se radovali Severočeši. Už v páté minutě svým 250. gólem v kariéře otevřel skóre Kysela po nahrávce od kapitána týmu Reichela. První útok hostí byl i u dalších třech branek - dvakrát se trefil Reichel a jednou znovu Kysela. Čestný úspěch Jihočechů zaznamenal ve 38. minutě Král.

České Budějovice - Litvínov 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) O utkání podrobněji Kamil Jáša.

Branky a nahrávky: 38. V. Král (Novotný) - 5. Kysela (Reichel, Orct), 18. Reichel (Pilař, Rosol), 35. Reichel (Kysela, Pilař), 59. Kysela (Reichel, Hranáč). Rozhodčí: Minář - Hejduk, Jonáš. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 3173.

České Budějovice: Mařík - R. Suchánek, Martínek, Čierny, Benák, Jasečko, Zíb - Novotný, Turek, V. Král - Štrba, V. Nedorost, Bělohlav - Sailer, Kotalík, Brož (41. Michálek).

Litvínov: Orct - Pilař, Hranáč, Gýna, Ťupa, R. Mrázek, Nikolov - Kysela, Reichel, Kubinčák - S. Stavenský, Piroš, Kotrla - Rosol, Martinec, Bednařík.

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít