Hokejová arbitráž - rozhodnutí nepadlo

Až příští čtvrtek se znesváření kohouti na vsetínském hokejovém smetišti a s nimi i celá hokejová veřejnost dozví, komu vlastně patří práva na start v příštím ročníku Extraligy. Dnešní zasedání hokejové arbitráže totiž rozhodnutí nepřineslo, předseda komise Jan Falter ho po přibližně devadesáti minutách ukončil s tím, že členové komise musí důkladně prozkoumat předložené dokumenty, a že verdikt padne krátce po poledni příštího čtvrtka.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Do Paegas Arény, sídla Českého svazu ledního hokeje a zároveň místa, kde řízení proběhlo, se dostavil představitel Občanského sdružení Oldřich Štefl, jeho soupeřka Michaela Bočková nepřijela. Podle právního zástupce akciovky Jaromíra Henyše mladšího proto, že v současné době nejde už o nic jiného, než o právní spor, a že účast Bočkové by byla v podstatě zbytečná.

Ani jedna strana se necítí předem poražena - obě udělaly pro úspěch maximum. Oldřich Štefl odjížděl do Vsetína trochu zklamán z toho, že na rozhodnutí bude muset týden čekat, nicméně je připraven i během týdne být arbitrážní komisi k dispozici - jakékoli doplňující informace a doklady, které by si Jan Falter vyžádal, je připraven předložit. JUDr. Jaromír Henyš ml. zase prohlásil, že zatímco jeho strana se snaží předkládat věcné argumenty, soupeř hledá spíše formální nedostatky.

Arbitrážní komisi rozhodně není co závidět. Její verdikt tedy budeme znát příští čtvrtek krátce po poledni.

Některé písemnosti související se zasedáním hokejové arbitráže najdete na adrese http://www.ohf.cz

Tomáš Lörincz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme