Hokejoví rozhodčí odvolali stávku

Hokejoví rozhodčí prozatím stávkovat nebudou, pouze přejdou do jakési stávkové pohotovosti. Toto řešení vyplynulo ze schůzky Asociace profesionálních klubů a zástupců rozhodčích. Požadavky sudích jsou ale oprávněné a řešit se budou. Některé ihned, jiné před začátkem příští sezóny.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na technickém řediteli extraligy Českého Telecomu, Stanislavu Šulcovi, byla znát úleva. Zároveň přiznal, že požadavky rozhodčích trvají a že se budou průběžně řešit. Další průběh soutěží teď není ohrožen.

Požadavky přesněji vysvětlil předseda komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje Pavel Halas. Základem podle něj je, aby sudí byli bráni jako součást hry a byla k nim cítit přirozená úcta. Měla by podle něj také být odbourána averze a mediální tlaky proti rozhodčím.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme