Hrdina jednou skóroval, Pittsburgh přesto prohrál

Hokejový útočník Jan Hrdina z celku NHL Pittsburgh Penguins jednou skóroval v nočním zápase proti Carolině. Utkání skončilo i po prodloužení remízou 2:2. K výhře Philadelphie na ledě Chicaga nepomohl ani brankář Flyers Roman Čechmánek - domácí zvítězili 2:1.

NHL

NHL

Na Hrdinovu branku nahrával Robert Lang, druhý gól vstřelil Stephane Richer po nahrávce dalšího Čecha Josefa Melichara. Přesto se Penguins zápas nevydařil, dobře rozehrané utkání totiž zvrátila Carolina v závěrečné třetině. Brankář Philadelphie Roman Čechmánek pětadvacetkrát úspěšně zasahoval, přesto Flyers podlehli Chicagu, které si tak zachovalo neporazitelnost na domácím stadiónu.

Výsledky úterních zápasů severoamerické Národní hokejové ligy (NHL):

Boston-Edmonton 1:0 v prodl., New York Islanders-Tampa Bay 3:0, New York Rangers-Minnesota 3:1, Carolina-Pittsburgh 2:2 po prodl., Columbus-Vancouver 2:3, Toronto-Washington 4:2, Montreal-Colorado 1:1 po prodl., Chicago-Philadelphia 2:1, St. Louis-San Jose 1:4

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít