Jágr dal 400. gól v NHL - Pittsburgh přesto nevyhrál

Útočník Joe Sakic rozhodl ve 4. minutě prodloužení o výhře Colorada nad Pittsburghem 3:2 ve včerejším zápase zámořské hokejové NHL. Kapitán „Tučňáků“ Jaromír Jágr vystřílel svěřencům Ivana Hlinky dvěma góly alespoň bod za prohru v prodloužení. Jednu branku vítězů vstřelil další český útočník Milan Hejduk. Z vítězství se radovali i dva čeští brankáři - Dominik Hašek z Buffala a Milan Hnilička z Atlanty.

Jágr oslavil v Denveru jubileum. Ve 41. minutě, kdy vyrovnal na 2:2, se radoval ze svého 400. gólu v NHL. Se třinácti trefami v letošní sezóně se dotáhl do čela střelecké tabulky, o prvenství se dělí s Fleurym z New Yorku Rangers a Youngem ze St. Louis.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít