Jágr přiletěl do Washingtonu podepsat smlouvu

Nadšení hokejoví fanoušci přivítali v hlavním městě Spojených států Jaromíra Jágra. Slavný český hokejista posílí v nadcházející sezóně washingtonský klub Capitals. Jágr přiletěl do Washingtonu doslova na otočku podepsat smlouvu s novým klubem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

r_2100x1400_cro.png

Asi dvě stovky fanoušků Capitals přijely na letiště Dallas, aby přivítaly bývalého kapitána pittsburských Tučňáků. Jágra přívítal na letišti majitel klubu Capitals Ted Leonsis, který hráče získal v tradu, který je označován za historický. Leonsys doufá, že Jágr Capitals pomůže zaplnit tribuny a získat Stanley Cup. "Když máte hráče, který tak výborně skóruje a výborný tým, je možné, že se nám to podaří." Majitel Capitals zároveň vyvrátil spekulace, že by do Washingtonu měly za Jágrem putovat z Pittsburghu i Jan Hrdina a Robert Lang. Zároveň ale uvedl, že dal manažerovi klubu prakticky volnou ruku ke zlepšení týmu. Vtipkující Jaromír Jágr před odjezdem z letiště fanouškům slíbil, že bude tvrdě pracovat. Jágr zůstává ve Washingtonu do středy.

Markéta Kaclová, Olga Krupauerová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme