Jágr přiletěl do Washingtonu podepsat smlouvu

Nadšení hokejoví fanoušci přivítali v hlavním městě Spojených států Jaromíra Jágra. Slavný český hokejista posílí v nadcházející sezóně washingtonský klub Capitals. Jágr přiletěl do Washingtonu doslova na otočku podepsat smlouvu s novým klubem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Asi dvě stovky fanoušků Capitals přijely na letiště Dallas, aby přivítaly bývalého kapitána pittsburských Tučňáků. Jágra přívítal na letišti majitel klubu Capitals Ted Leonsis, který hráče získal v tradu, který je označován za historický. Leonsys doufá, že Jágr Capitals pomůže zaplnit tribuny a získat Stanley Cup. "Když máte hráče, který tak výborně skóruje a výborný tým, je možné, že se nám to podaří." Majitel Capitals zároveň vyvrátil spekulace, že by do Washingtonu měly za Jágrem putovat z Pittsburghu i Jan Hrdina a Robert Lang. Zároveň ale uvedl, že dal manažerovi klubu prakticky volnou ruku ke zlepšení týmu. Vtipkující Jaromír Jágr před odjezdem z letiště fanouškům slíbil, že bude tvrdě pracovat. Jágr zůstává ve Washingtonu do středy.

Markéta Kaclová, Olga Krupauerová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme