Jágr s Langem zdolali Rangers

Oba čeští hokejisté ve službách Washingtonu Capitals se prosadili v zápase proti New York Rangers. Jaromír Jágr vstřelil branku a na další dvě nahrál, Robert Lang se trefil dvakrát. Washington, především díky skvěle zahraným přesilovkám, zvítězil vysoko 7:2. Osobní statistiky si výrazně vylepšil také obránce Sergej Gončar, který zaznamenal jednu branku a tři asistence.

Jaromír Jágr | Foto: Jiří Fisher

V desáté minutě třetí třetiny vstřelil Jan Bulis vítězný gól Montrealu, který doma porazil Chicago 4:3. Bulis si navíc připsal asistenci na první gól Canadiens.

V posledním utkání nedělního programu viděli diváci jen jedinou branku. Vstřelil jí Markus Näslund a postaral se tak o vítězství Vancouveru nad Phoenixem 1:0 i o upevnění své pozice nejlepšího střelce NHL.

Výsledky:

Washington - New York Rangers 7:2 (2:0, 1:1, 4:1) Branky: 10. a 55. Lang, 13. Johansson, 21. Miller (Jágr), 44. Gončar (Jágr), 45. Jágr, 57. Bondra - 26. a 47. Lundmark. Střely na branku: 34:29. Diváci: 18.020.

Montreal - Chicago 4:3 (0:2, 3:0, 1:1) Branky: 27. Sundström (Bulis), 32. Markov, 34. Zedník, 50. Bulis - 4. Simon, 16. Žamnov, 45. Arnason. Střely na branku: 31:19. Diváci: 21.273.

Vancouver - Phoenix 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) Branka: 30. Näslund. Střely na branku: 23:20. Diváci: 18.422.

Karel Fejfar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít