Jágr si připsal dva body, ale Washington opět nevyhrál

Hokejistům Washingtonu se v posledních zápasech nedaří, ze sedmi utkání jich šest prohráli. V nočním zápase zámořské NHL jim k výhře nepomohla ani branka a asistence Jaromíra Jágra. Z vítězství 3:2 v prodloužení na ledě Capitals se radovalo Buffalo.

Stanley Cup

Stanley Cup

Washington vedl ještě minutu před koncem 2:1, ale prodloužení si vynutil Miroslav Šatan. V něm rozhodl o výhře hostů Barnes.

Ve druhém zápase porazil Montreal San Jose 3:1. Druhá branka domácích znamenala, že Canadiens se stali prvním týmem v historii NHL, který vstřelil na vlastním ledě 10 000 gólů.

Výsledky:

Washington - Buffalo 2:3 v prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1), branky: 28. Jágr, 56. Bondra (Jágr) - 33. a 62. Barnes, 60. Šatan, střely na branku: 31:34

Montreal - San Jose 3:1 (0:1, 1:0, 2:0), branky: 34. Gilmour, 42. Berezin, 55. Petrov - 15. Bradley, střely na branku: 22:27