Jak si poradit s dvoudenní hrací přestávkou na mistrovství světa?

Včerejšek byl na mistrovství světa ve fotbale po devatenácti dnech prvním, kdy rozhodčí ani na jednom ze dvanácti stadiónů nefouknul do píšťalky. Opravdu, na světovém šampionátu se nehrál jeden jediný zápas. A dneska je tomu taky tak.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na fanouškovské míli před Braniborskou bránou | Foto: Jiří Hošek

Opravdu skalní příznivci teď mají dva dny špatnou náladu. V televizi se není na co těšit a rozbory předchozích utkání jsou jen trapnou náhražkou. Najednou teď zjišťují skutečnosti, které jim 19 dní jaksi unikaly. Třeba, že lidský organismus nemusí být živ jen z koly, piva, popcornu a chipsů.

Notabene Bavorský rozhlas sestavil malou příručku, co se rad pro osoby nakažené fotbalovým virem v čase volna týče. Kromě nákupu standardních, nefanouškovských pochutin, by se třeba slušelo uvést byt do obyvatelného stavu.

Rozhodně by si měl člověk uvědomit, že má taky nějakého partnera. Slušelo by se ho vyvést někam za kulturou. Třeba na výstavu fotografií slavných fotbalistů... Ne, to byl pochopitelně špatný vtip - kino, divadlo, koncert - pátrejte radši tímhle směrem. Snažte se taky alespoň částečně dohnat spánkový deficit.

Váš šéf určitě ocení, když po čase uvidí relativně svěžího zaměstnance, pokud tedy nepatříte k fanatikům, kteří si na šampionát vzali dovolenou. Ale zas to s těmi nefotbalovými aktivitami nepřehánějte, vždyť čtvrtfinále mistrovství světa začíná už zítra. Zamyslete se třeba nad tím, koho argentinský kouč Pekerman postaví do útoku. To by třeba Němce náramně zajímalo...

Jiří Hošek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme