Jihočeši s Chmelaři jen remizovali

Fotbalisté Českých Budějovic remizovali v utkání 27. kola Gambrinus ligy s Chmelem Blšany 1:1. Promarnili tak šanci odpoutat se z předposledního místa v tabulce. Nyní mají 26 bodů stejně jako čtrnáctá Ostrava. Jihočeši prohrávali od 26. minuty po gólu Sourady, který se trefil v lize poprvé. Vyrovnání zařídil ve druhém poločase Vácha

České Budějovice - Blšany 1:1 (0:1)

Branky: 68. Vácha - 26. Sourada. Rozhodčí: Liba - Hanovský, Petřík. ŽK: Opravil, Svoboda - Zákostelský. Diváci: 5054.

České Budějovice: Drobný - Marek - Pejša, Koller (64. Leština) - Plocek, Opravil (60. Vozábal), Sivok, Pecka (73. Slezák) - Klinka, Vácha, Svoboda

Blšany: Čech - Zbožínek, Tichota, Drobný, Bureš - Pazdera (90. Vorel), Devátý (72. Šelicha), Velkoborský, Zákostelský, Gedeon - Sourada (82. Hogen)

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít