Kanadskou bitvu Ottawa-Toronto rozhodne až 7. duel

Hokejisté Ottawy porazili v neděli v play off NHL Toronto až v druhém prodloužení 2:1 a vynutili si sedmý zápas. Rozhodující gól vstřelil Mike Fisher, který se trefil vůbec poprvé v sérii. Toronto nastoupilo bez svého kapitána Matse Sundina, který má poraněnou levou nohu. Díky jeho absenci se na post prvního centra dostal český útočník Robert Reichel a odehrál přes 24 minut. Prohře svého týmu ale nezabránil. Sedmé utkání se bude hrát v úterý v noci na ledě Toronta.

logo Stanley Cupu

logo Stanley Cupu | Foto: Miroslav Konvalina

Východní konference:

Ottawa - Toronto 2:1 v prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 1:0) Branky: 45. Chára, 82. Fisher - 5. McCabe. Střely na branku: 46:28. Diváci: 18.500. Výsledky předchozích zápasů: 4:2, 0:2, 0:2, 4:1, 0:2. Stav série: 3:3.

Vlastimil Vlášek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít