Karlovým Varům chybí k záchraně jen krůček

Hokejisté Karlových Varů dokázali otočit nepříznivý vývoj pátého zápasu baráže o účast v příštím ročníku extraligy Českého Telecomu s Chomutovem. Západočeši se tak po vítězství 5:1 ujali vedení v sérii 3:2.

Ačkoli po první třetině domácí prohrávali 0:1, dokázali ve zbývajících 40 minutách vítěze první ligy rozdrtit 5:0. Šestý duel je na programu ve středu v Chomutově.

Becherovka Karlovy Vary - KLH Chomutov 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 21. Steiner (Kántor), 31. Kverka (L. Procházka), 42. R. Procházka, 58. Steiner, 59. Tomík (M. Hlinka) - 10. Suchý (Mošna, Petrovka). Rozhodčí: Husička - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 9:14, navíc Suchý (Chomutov) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4300. Stav série: 3:2.

Karlovy Vary: Franěk - Grof, Sejejs, L. Procházka, J. Polák, Kántor, Prošek (21. Rebolj) - Tomík, Kverka, Košťál - R. Procházka, Steiner, Chlubna - Hruška, M. Hlinka, Pavliš - J. Kopecký, Domin, Navrátil.

Chomutov: Jarina - Hájek, Trefný, Bauer, Plaček, Štelcich, Liška, Drábl, Suchý - Boušek, Koláček, Gombár - Jíra, Šíp, Jor - Petrovka, Mikšovic (30. Kožnar), Mošna.

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít