Kejval zůstává v čele Českého olympijského výboru i další čtyři roky. Ve volbě neměl protikandidáta

Předsedou Českého olympijského výboru bude i v příštích čtyřech letech jeho dosavadní šéf Jiří Kejval, který ve středeční volbě neměl protikandidáta. Kromě postu předsedy se rozhodovalo i o obsazení funkcí místopředsedů, členů výkonného výboru a dalších orgánů ČOV.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Kejval bude ČOV šéfovat i další čtyři roky | Zdroj: ČTK

Zvolení Jiřího Kejvala i pro další funkční období nebylo překvapením, protože již delší dobu bylo jasné, že mu ve volbě nebude čelit žádný protikandidát.

Kejvala tak čeká v pořadí již druhé čtyřleté období v roli předsedy Českého olympijského výboru, kterou zastává od roku 2012, kdy vystřídal Milana Jiráska.

Vedle jednomyslně zvoleného předsedy Kejvala byli podobně hladce zvoleni i další členové vedení ČOV. Pozici místopředsedy pro ekonomiku obhájil šéf atletického svazu Libor Varhaník, nově pak funkce místopředsedů budou zastávat také Zdeněk Haník z volejbalového svazu, předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta a šéf lyžařů Roman Kumpošt.

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme