Klokanům se vůbec nedařilo

Ostravský Baník rozstřílel v předehrávaném utkání 23. kola Gambrinus ligy fotbalisty Bohemians Praha na jejich hřišti 4:0. Klokani si sice prakitcky po celý zápas udržovali územní převahu, ale hosté těžili zejména z nebezpečných brejků.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Jan Rosenauer

Skóre zápasu otevřel už v 5. minutě Bronislav Červenka. Definitivní ránu do vazu dostali domácí po 72. minutě, kdy se postupně trefili Martin Lukeš, Libor Žůrek a znovu Červenka.

Bohemians Praha - Baník Ostrava 0:4 (0:1), branky: 5. a 90. Červenka, 72. Lukeš, 89. Žůrek. Rozhodčí: Helebrant - Pokorný, Filípek. ŽK: Kisel - Lukeš, Sviták, Bystroň, Matušovič. Diváci: 2320.

Bohemians: Čontofalský - Petrouš, Obermajer, Janáček, Kotrys - Kisel, Valenta (46. Baláž), Melecký, Kolář (35. Kulig) - Šenkeřík, Šírl (68. Grombíř).

Ostrava: Susko - Pospěch, Bolf, Besta, Drozd - Lukeš, Bystroň, Sviták, Matušovič - Žůrek, Červenka.

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít