Blesková zpráva

Moravou se prohnalo tornádo

Ligový kanonýr Pecka pojede do Walesu

Útočník Luboš Pecka z Mladé Boleslavi je jediným nováčkem v nominaci fotbalové reprezentace před zápasem ve Walesu. Trenér českého týmu Karel Brückner dnes v Praze oznámil jména devatenácti hárčů, kteří budou připraveni bojovat druhého června v Cardiffu o body v kvalifikaci mistrovství Evropy 2008.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Karel Brückner | Foto: Ondřej Prokop

Ve výběru nechybí žádná z tradičních opor a vrací se do něj dvojice hráčů z Italského Udine Tomáš Sivok a Tomáš Zápotočný. Z české ligy se v nominaci kromě aktuálně nejlepšího střelce soutěže Pecky objevili ještě jeho spoluhráč z Boleslavi Marek Matějovský a sparťané Jaromír Blažek s Markem Kuličem. Sraz mužstva je plánovaný na úterý 29. května, reprezentanti by se měli sejít v pražském hotelu Crown Plaza.

Nominace české fotbalové reprezentace na kvalifikační utkání s Walesem o postup na ME 2008 (2. června 2007, 16:00 - Cardiff):

Brankáři: Jaromír Blažek (Sparta Praha, 12 zápasů/0 branek), Petr Čech (Chelsea, 51/0).

Obránci: Marek Jankulovski (AC Milán, 59/8), Martin Jiránek (Spartak Moskva, 31/0), Radoslav Kováč (Spartak Moskva, 14/1), David Rozehnal (Paris St. Germain, 34/0), Tomáš Ujfaluši (Fiorentina, 59/2), Tomáš Zápotočný (Udine, 3/0).

Záložníci: Tomáš Galásek (Norimberk, 57/1), David Jarolím (Hamburk, 9/1), Marek Matějovský (Mladá Boleslav, 1/0), Jan Polák (Norimberk, 29/6), Jaroslav Plašil (Monako, 26/1), Tomáš Rosický (Arsenal, 64/17), Tomáš Sivok (Udine, 2/0).

Útočníci: Milan Baroš (Lyon, 56/31), Jan Koller (Monako, 77/48), Marek Kulič (Sparta Praha, 5/2), Luboš Pecka (Mladá Boleslav, 0/0).

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme