Lindros rozhodl o výhře Rangers nad Montrealem

V noci na dnešek pokračovala v zámoří pěti zápasy hokejová NHL. New York Rangers zvítězili nad Montrealem 3:2 až v první minutě prodloužení, kdy skóroval Eric Lindros. Hostům nepomohl ani gól a asistence Jana Bulise. V dalších duelech podlehla Minnesota Vancouveru 0:5 a Chicago přehrálo San José 3:2 v prodloužení. I po nastaveném čase skončilo remízou 1:1 utkání Caroliny proti Edmontonu, Anaheim remízoval s Dallasem 2:2 také po prodloužení.

hokej

hokej

Výsledky nedělních zápasů NHL:

Minnesota-Vancouver 0:5 (0:3, 0:2, 0:0), branky: 2. Berehowsky, 15. Brashear, 17. H. Sedin, 32. Jovanovski, 36. Näslund, střely na branku: 18:26; Carolina-Edmonton 1:1 po prodl. (1:0, 0:1, 0:0), branky: 15. Daniels-21. Comrie, střely na branku: 28:28; New York Rangers-Montreal 3:2 v prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0), branky: 8. Johansson (Nedvěd), 47. York, 61. Lindros-6. Petrov (Bulis), 21. Bulis, střely na branku: 32:22; Chicago-San Jose 3:2 v prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0), branky: 2. Bell, 31. Daze, 62. Amonte-38. Thornton, 57. Jillson, střely na branku: 29:28; Anaheim-Dallas 2:2 po prodl. (1:0, 1:1, 0:1), branky: 11. LeClerc, 37. Friesen-33. Nieuwendyk, 56. Lehtinen, střely na branku: 22:44

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít