Martynek začal pálit a Vsetín odjel z Třince s debaklem

Hokejisté Třince dnes vyhráli po čtyřech prohrách v řadě. Vsetín se ukázal jako ideální soupeř na chycení, o čemž by mohl vyprávět především útočník Rostislav Martynek, který během sedmi minut zvýšil z 2:1 na konečných 5:1. Valaši mohli odjet na jih s krutějším debaklem, ale několik dobrých šancí chytil domácím finský gólman Simo Vehviläinen.

O2 extraliga

V pražském derby vrátila Slavia Spartě porážku z minulého duelu a zvítězila v Sazka Areně 5:4. Opět si však její hráči zahrávali s nervy vlastních fanoušků, po první třetině totiž vedli domácí už 3:0, nicméně jako obvykle dokázali zápas patřičně zdramatizovat. Sparta však nabídnuté příležitosti nestihla využít.