Michálek drží Žraloky ve hře

Hokejisté San Jose se těsnou výhrou nad Dallasem udrželi v play off kanadsko americké NHL. Žraloci slezli hrobníkovi z lopaty až ve druhé minutě nastavení brankou Pavelskiho a připsali si tak důležité vítězství 3:2.

NHL | Foto: NHL.com

Dallas už v sérii vedl 3:0 a stále mu stačí jediné vítězství k postupu do finále Západní konference. Sharks, ale v posledních dvou zápasech slavit soupeři nedovolili. Oba duely Žraloci těsně vyhráli a vždy se u toho výrazně prosadil český útočník Milan Michálek. Tentokrát ve 47. minutě zavelel k obratu, když snižoval na 1:2. Po pěti minutách už bylo srovnáno po střele Campbella a zápas dospěl k prodloužení. Nastavený čas, ale vydržel jen necelé dvě minuty, přesněji do rozhodující trefy Pavelskiho. Průběžný stav série je tedy 3:2 ve prospěch Dallasu, který navíc příští utkání hraje na svém ledě.

Výsledek - 2. kolo play off hokejové NHL: Západní konference - 5. zápas: San Jose - Dallas 3:2 v prodl. (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0) Branky: 47. M. Michálek, 52. Campbell, 62. Pavelski - 27. Lehtinen, 40. Morrow. Střely na branku: 22:26. Diváci: 17.496. Stav série: 2:3.

David Surmaj Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít