Mistrovství světa ve fotbale 2018

Mistrovství světa ve fotbale se hraje v Rusku od 14. června do 15. července. Účastní se ho 32 zemí rozdělených do osmi skupin. Hraje se na dvanácti stadionech. V období mistrovství světa se nebude na fanoušky vztahovat obecná vízová politika Ruska.

Skupiny MS ve fotbale 2018

Skupina A

Egypt, Rusko, Saúdská Arábie, Uruguay

Skupiny B

Írán, Maroko, Portugalsko, Španělsko

Skupina C

Austrálie, Dánsko, Francie, Peru

Skupina D

Argentina, Chorvatsko, Island, Nigérie

Skupina E

Brazílie, Kostarika, Švýcarsko, Srbsko

Skupina F

Německo, Jižní Korea, Mexiko, Švédsko

Skupina G

Belgie, Anglie, Panama, Tunisko

Skupina H

Kolumbie, Japonsko, Polsko, Senegal

Program MS ve fotbale 2018

Základní skupiny

Čtvrtek    14. června    17.00    A    Rusko - Saúdská Arábie    Moskva, Lužniki
Pátek    15. června    14.00    A    Egypt - Uruguay    Jekatěrinburg
Pátek    15. června    17.00    B    Maroko - Írán    Petrohrad
Pátek    15. června    20.00  B    Portugalsko - Španělsko    Soči
Sobota    16. června    12.00    C    Francie - Austrálie    Kazaň
Sobota    16. června    15.00    D    Argentina - Island    Moskva Otkrytie
Sobota    16. června    18.00    C    Peru - Dánsko    Saransk
Sobota    16. června    21.00    D    Chorvatsko - Nigérie     Kaliningrad
Neděle    17. června    14.00    E    Kostarika - Srbsko     Samara
Neděle    17. června    17.00    F    Německo - Mexiko     Moskva, Lužniki
Neděle    17. června    20.00    E    Brazílie - Švýcarsko     Rostov
Pondělí    18. června    14.00    F    Švédsko - Jižní Korea     Nižnij Novgorod
Pondělí    18. června    17.00    G    Belgie - Panama     Soči
Pondělí    18. června    20.00    G    Tunisko - Anglie     Volgograd
Úterý    19. června    14.00    H    Kolumbie - Japonsko     Saransk
Úterý    19. června    17.00    H    Polsko - Senegal     Moskva Otkrytie
Úterý    19. června    20.00    A    Rusko - Egypt     Petrohrad
Středa    20. června    14.00    B    Portugalsko - Maroko     Moskva, Lužniki
Středa    20. června    17.00    A    Uruguay - Saúdská Arábie     Rostov
Středa    20. června    20.00    B    Írán - Španělsko     Kazaň
Čtvrtek    21. června    14.00    C    Dánsko - Austrálie     Samara
Čtvrtek    21. června    17.00    C    Francie - Peru    Jekatěrinburg
Čtvrtek    21. června    20.00    D    Argentina - Chorvatsko     Nižnij Novgorod
Pátek    22. června    14.00    E    Brazílie - Kostarika    Petrohrad
Pátek    22. června    17.00    D    Nigérie - Island    Volgograd
Pátek    22. června    20.00    E    Srbsko - Švýcarsko     Kaliningrad
Sobota    23. června    14.00    G    Belgie - Tunisko    Moskva Otkrytie
Sobota    23. června    17.00    F    Jižní Korea - Mexiko    Rostov
Sobota    23. června    20.00    F     Německo - Švédsko    Soči
Neděle    24. června    14.00    G    Anglie - Panama     Nižnij Novgorod
Neděle    24. června    17.00    H    Japonsko - Senegal     Jekatěrinburg
Neděle    24. června    20.00    H    Polsko - Kolumbie    Kazaň
Pondělí    25. června    16.00    A    Uruguay - Rusko    Samara
Pondělí    25. června    16.00    A    Saúdská Arábie - Egypt    Volgograd
Pondělí    25. června    20.00    B    Írán - Portugalsko     Saransk
Pondělí    25. června    20.00    B    Španělsko - Maroko    Kaliningrad
Úterý    26. června    16.00    C    Dánsko - Francie    Moskva, Lužniki
Úterý    26. června    16.00    C    Austrálie - Peru    Soči
Úterý    26. června    20.00    D    Nigérie - Argentina    Petrohrad
Úterý    26. června    20.00    D    Island - Chorvatsko    Rostov
Středa    27. června    16.00    F    Mexiko - Švédsko    Jekatěrinburg
Středa    27. června    16.00    F    Jižní Korea - Německo    Kazaň
Středa    27. června    20.00    E    Srbsko - Brazílie    Moskva Otkrytie
Středa    27. června    20.00    E    Švýcarsko - Kostarika    Nižnij Novgorod
Čtvrtek    28. června    16.00    H    Japonsko - Polsko    Volgograd
Čtvrtek    28. června    16.00    H    Senegal - Kolumbie    Samara
Čtvrtek    28. června    20.00    G    Panama - Tunisko    Saransk
Čtvrtek    28. června    20.00    G    Anglie - Belgie    Kaliningrad

Osmifinále

Sobota    30.6.    16.00    1C - 2D Kazaň    
Sobota    30.6.    20.00    1A - 2B    Soči    
Neděle    1.7.    16.00     1B - 2A    Moskva, Lužniki    
Neděle    1.7.    20.00    1D - 2C    Nižnij Novgorod    
Pondělí    2.7.    16:00    1E - 2F    Samara    
Pondělí    2.7.    20.00    1G - 2H    Rostov    
Úterý    3.7.    16.00    1F - 2E    Petrohrad    
Úterý    3.7.    20.00    1H - 2G    Moskva, Otkrytie

Čvrtfinále

Pátek    6. července    16.00     Nižnij Novgorod    
Pátek    6. července    20.00    Kazaň    
Sobota    7. července    16.00 Samara    
Sobota    7. července    20.00    Soči

Semifinále

Úterý    10. července    20.00     Petrohrad    
Středa    11. července     20.00        Moskva, Lužniki    

O třetí místo

Sobota    14. července     20.00 Petrohrad    

Finále

Neděle    15. července     20.00    Moskva, Lužniki    

Stadiony MS ve fotbale 2018

  • Moskva - Lužniki
  • Moskva - Okrytie Arena
  • Petrohrad - Krestovsky stadion
  • Kaliningrad - Kaliningrad stadion
  • Kazaň - Kazaň Arena
  • Samara - Samara Arena
  • Nižnij Novgorod - Stadion Nižnij Novgorod
  • Volgograd - Volgograd Arena
  • Saransk - Mordovia Arena
  • Rostov na Donu - Rostov Arena
  • Soči - Olympijský stadion Fišt
  • Jekatěringburg - Centrální stadion

 

Zprávy z MS ve fotbale 2018