Nákup nábytku, nebo fotbal ve Wembley. Beckham a Ibrahimovic spolu před čtvrtfinále MS uzavřeli sázku

Na sobotní čtvrtfinále fotbalového mistrovství světa mezi Anglií a Švédskem se zrodila řada sázek. Jednu z nich mezi sebou uzavřely fotbalové osobnosti David Beckham a Zlatan Ibrahimovic. Pokud vyhraje Švédsko, půjde Beckham nakupovat do švédského řetězce obchodů s nábytkem, v případě postupu Angličanů musí Ibrahimovic přijet fandit Anglii na některý ze zápasů ve Wembley.

Los Angeles Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sázku odstartoval švédský útočník Ibrahimovic, který na sociálních sítích vyzval svého předchůdce v dresu Los Angeles Galaxy.

MS ve fotbale ovládla Evropa. ‚Má kvalitnější hráče a vyšší klubovou úroveň,‘ myslí si Straka

Číst článek

„Pokud Anglie vyhraje, koupím ti večeři, kdekoli na světě budeš chtít. Ale když vyhraje Švédsko, půjdeš do Ikey a koupíš mi, cokoli budu chtít já. O.K.?“ napsal Ibrahimovic na instagramu.

Bývalý anglický reprezentant Beckham se nenechal dlouho pobízet fanoušky, kteří výzvu ihned sdíleli. „Zlatane, když vyhraje Švédsko, osobně tě vezmu do Ikey a koupím ti, cokoli budeš chtít do své nové vily v Los Angeles,“ reagoval Beckham.

„Ale pokud vyhraje Anglie, tak chci, abys dorazil na zápas Anglie ve Wembley oblečený do anglického dresu a v poločase sis dal rybu s hranolky,“ dodal.

Ibrahimovic následně sázku přijal. „Pojďme na to,“ napsal. Utkání mezi Švédskem a Anglií je na programu v sobotu od 16:00 v Samaře. Celý zápas přinese server iROZHLAS.cz v online reportáži.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme