Frolík: Je dobré, že jsme měli těžké týmy na začátku. Dokázali jsme si, že můžeme hrát proti každému

Vstup byl slušný, po utkání s Ruskem se ale musíme vrátit ke hře, kterou jsme předváděli v prvních dvou zápasech. Tak charakterizuje vystoupení české reprezentace na hokejovém mistrovství světa český hokejista a autor tří gólů na probíhajícím šampionátu Michael Frolík v pořadu Host Radiožurnálu Sport.

Bratislava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Frolík | Foto:

„Je dobré, že jsme si vyzkoušeli těžké týmy na začátku a dokázali jsme si, že dokážeme hrát proti každému,“ řekl Frolík v rozhovoru se Vojtěchem Bidrmanem.

Přehrát

00:00 / 00:00

Atmosféra v českém hokejovém týmu je dobrá, pochvaluje si český hokejista Michael Frolík

Nyní české hokejisty čeká Lotyšsko, které Frolík nepodceňuje – jsou houževnatí a určitě to nebude nic jednoduchého.

Pochvaluje si také spoluhráče Jakuba Voráčka, se kterým se zná dlouhou dobu a jsou kamarádi, a Dominika Simona. S oběma dobře komunikuje, ale vždy je důležitější týmový úspěch, od kterého se vše hodnotí. „Tým má dobrou partu, musíme tak nějak pokračovat,“ dodává.

S řadou hráčů se před turnajem neznal, tým se hodně vyměnil, přišlo hodně mladých kluků, se kterými ale není žádný problém. „Fandíme si navzájem, a to je hodně důležité,“ uzavírá.

Jak se žije v Calgary? A jak Michael Frolík vzpomíná na své začátky v hokejové kariéře?

Vojtěch Bidrman, prh Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme