Slavomír Lener: Kanadský tým působí nenápadně, ale je hodně silný. Prověří českou defenzivu

„Čeští hokejisté dělají radost nejenom mě, ale celému národu,“ říká v pořadu Host Radiožurnálu Sport manažer rozvoje hokeje Slavomír Lener, podle kterého výsledky českého národní týmu zatím byly skvělé a předvedená hra úžasná.

Bratislava Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Slavomír Lener

Slavomír Lener | Foto: Miloslav Hamřík

Líbilo se mu především vystoupení reprezentace v prvním zápase se Švédskem, kdy se mužstvu podařilo dostat se do správného hokejového módu. „Z naší strany to byl doposavad nejlepší zápas,“ míní.  

Přehrát

00:00 / 00:00

Rozhovor s manažerem rozvoje hokeje Slavomírem Lenerem nejenom o hokeji a o českém týmu

Kanadský tým pak podle něj působí nenápadně, ale jsou to hokejisté, kteří jsou výborní bruslaři a mají šikovné ruce – jde o hodně silný tým, který české hokejisti v defenzivně prověří.

Bývalý trenér je nyní na mistrovství v pozici spíše fanouška, vlny ale nedělá a hlasitě nekřičí, spíše pozoruje odbornými pohledy zápas. „Jsem desetkrát nervóznější než jako trenér,“ dodává.

Je také rád, že se opět potvrdilo, že český národ má rád hokej a že čeští hokejisté zavdají důvod, aby nadále fandili hokeji.

Co všechno má nyní na starosti Slavomír Lener? A jak se mu líbí atmosféra mistrovství?

Vojtěch Bidrman, prh Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme