Vítr až 90 kilometrů v hodině. Kvůli silné vichřici uzavřeli pořadatelé fanzónu v Košicích

Pořadatelé hokejového mistrovství světa na Slovensku byli v pondělí nuceni z bezpečnostních důvodů uzavřít fanzónu v Košicích. Již dopoledne bylo na východě Slovenska větrné počasí a odpoledne by měl vítr zesílit až k rychlosti 90 km/h.

Košice Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Košice, druhé největší město Slovenska (ilustrační foto)

Košice, druhé největší město Slovenska (ilustrační foto) | Foto: Maros | Zdroj: Wikimedia Commons | CC BY 3.0,©

„Bezpečnost fanoušků je pro nás na prvním místě. Nepřetržitě sledujeme vývoj počasí a jsme v kontaktu s meteorologickými společnostmi. Podle aktuální předpovědi může vítr dosáhnout rychlosti až 90 kilometrů za hodinu, což je silná vichřice. Odpoledne může dokonce zesílit,“ uvedl člen organizačního výboru Lukáš Donoval v tiskové zprávě.

Ve fanzóně proto pořadatelé od rána skládají malé stany, uskladňují reklamní panely a zabezpečují hlavní podium tak, aby odolalo náporu větru. „Věříme, že v úterý se počasí umoudří a brány košické fanzóny se opět otevřou,“ přál si Donoval.

V Košicích se hraje základní skupina A a ve čtvrtém dnu šampionátu se zde v šlágrech utkají odpoledne reprezentace USA a Finska, večer poté Slovensko a Kanada.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme