Na Švédské hry poletí šest nováčků

Trenéři české hokejové reprezentace Josef Augusta a Vladimír Martinec nominovali šest nováčků na Švédské hokejové hry, které se uskuteční v listopadu. Poprvé se v národním dresu představí brankáři Adam Svoboda a Jiří Trvaj, obránce Miroslav Gureň a útočníci Daniel Branda, Petr Leška a Pavel Rosa.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

hokej

Po delší době se do týmu vrací obránci František Kučera s Jiřím Vykoukalem a útočníci Tomáš Kucharčík, Zdeněk Sedlák a Vladimír Vůjtek. Pavel Patera bude nominován pouze v případě, že se vrátí ještě před turnajem do české extraligy. Na druhém podniku série Euro Hockey Tour bude hrát šest hráčů ze zahraničních lig - z Finska a Švýcarska.

Nominace:

brankáři: Adam Svoboda (Pardubice), Jiří Trvaj (Vítkovice)

obránci: František Kučera (Sparta), Miroslav Gureň, David Nosek (oba Třinec), Petr Kadlec (Slavia), Michal Sýkora (Pardubice), Radek Philipp (Vítkovice), Angel Nikolov (Jyväskylä/Fin.), Jiří Vykoukal (Blues Espoo/Fin.)

útočníci: Viktor Ujčík, Daniel Branda (oba Slavia), Petr Čajánek, Petr Leška (oba Zlín), Jaroslav Hlinka (Sparta), Martin Procházka (Vítkovice), Zdeněk Sedlák (Plzeň), Kamil Brabenec (České Budějovice), Tomáš Vlasák (Ambri-Piotta/Švýc.), Vladimír Vůjtek, Tomáš Kucharčík (oba Hämeenlinna/Fin.), Pavel Rosa (Jokerit Helsinky/Fin.).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme