Na Švédsko bez Rosického a Kollera

Šestadvacetiletého fotbalistu Michala Kolomazníka nominoval trenér české fotbalové reprezentace Karel Brückner na přípravný zápas proti Švédsku. Teplický záložník se tak vrací do mužstva po více než dvou letech a obnovenou premiéru by mohl mít na stadiónu, kde je doma. Zápas se Švédy se bude hrát 20. listopadu právě v Teplicích.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

ČMFS

Na reprezentační sraz po delší odmlce přijdou také obránce Milan Fukal z Hamburku a útočník Tomáš Došek z pražské Slavie. Borussie Dortmund naopak neuvolnila Tomáše Rosického a Jana Kollera, kteří již vyčerpali kvótu zápasů, na něž je klub povinen hráče uvolňovat.

Nominace ČR pro zápas se Švédskem:

Brankáři: Petr Čech (Rennes/Fr., 6 startů/0 branek), Radek Černý (Slavia Praha, 2/ 0)

Obránci: René Bolf (Baník Ostrava, 6/0), Zdeněk Grygera (Sparta, 10/0), Tomáš Hübschman (Sparta, 7/0), Marek Jankulovski (Udine/It., 16/3), Tomáš Ujfaluši (Hamburk/Něm., 13/2), Milan Fukal (Hamburk/Něm. 17/1)

Záložníci: Richard Dostálek (Slavia, 3/0), Tomáš Galásek (Ajax Amsterdam/Niz. 20/0), Jiří Jarošík (Sparta, 15/0), Michal Kolomazník (Teplice, 2/1), Pavel Nedvěd (Juventus Turín/It., 65/15), Karel Poborský (Sparta, 81/5)

Útočníci: Milan Baroš (Liverpool/Angl., 13/7), Štěpán Vachoušek (Slavia, 1/0), Vladimír Šmicer (Liverpool, 58/21), Tomáš Došek (Slavia Praha, 1/0).

Karel Fejfar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme