Na Vokouna nikdo nevyzrál

Tomáš Vokoun se stal nejlepším hokejistou zápasu zámořské NHL, ve kterém Nashville porazil Columbus 2:0. Český brankář chytal druhé utkání po zranění prstu na ruce a nepustil za svá záda žádnou z dvaadvaceti střel hostujícího mužstva.

Tomáš Vokoun

Tomáš Vokoun | Foto: NHL.com

Petr Sýkora skóroval za Edmonton, ale jeho tým nakonec prohrál s Minnesotou 2:4. Zbývá doplnit výsledek zápasu New Jersey proti hostům z Atlanty. Domácí sice od první třetiny prohrávali, nakonec ale vyhráli 2:1 po gólech Gomeze a Brylina, které padly shodně v padesáté druhé minutě.

Páteční zápasy NHL:

New Jersey - Atlanta 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Branky: 52. Gomez, 52. Brylin - 18. Mellanby. Střely na branku: 34:26. Diváci: 13.249.

Edmonton - Minnesota 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)

Branky: 21. Horcoff, 38. Sýkora (Nedvěd, Šmíd) - 26. a 60. Gáborík, 27. Rolston, 50. Carney. Střely na branku: 34:27. Diváci: 16.839.

Nashville - Columbus 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Branky: 14. Arnott, 30. Weber. Tomáš Vokoun odchytal za Nashville celý zápas. Střely na branku: 24:22. Diváci: 14.136.

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít