Nedvěd rozhodl v prodloužení o výhře Rangers

Útočník Petr Nedvěd rozhodl gólem ve třetí minutě prodloužení o výhře New York Rangers nad Phoenixem v utkání zámořské hokejové ligy. Robert Reichel přispěl k vítězství Toronta nad Anaheimem 5:2 brankou a asistencí. Stejný zápis do kanadského bodování zaznamenal Václav Prospal. Jeho Tampa vyhrála na ledě Floridy 6:1.

hokej

hokej

Hokejisté Pittsburghu zvítězili nad Washingtonem 3:2. Útočník Capitals Jaromír Jágr strávil na ledě téměř třicet minut, osmkrát vystřelil na gólmana Hedberga, ale nakonec zůstal v utkání bez bodu. Naopak kapitán Tučňáků Mario Lemieux zaznamenal dva body za branku a přihrávku, po které se trefil Jan Hrdina.

Výsledky:

New York Rangers - Phoenix 3:2 v prodl. (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
Branky: 29. a 39. Bure, 63. Nedvěd - 23. Doan, 28. Savage. Střely na branku: 37:31. Diváci: 17.825

Toronto - Anaheim 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
Branky: 2. McCauley (Reichel), 27. Antropov, 31. Mogilnyj, 40. Sundin (Kaberle), 56. Reichel - 5. Cullen, 45. Rucchin (Sýkora). Střely na branku: 19:23. Diváci: 18.891

Pittsburgh - Washington 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
Branky: 6. Donovan, 14. Hrdina, 33. Lemieux - 23. Bondra, 40. Halpern. Střely na branku: 24:42. Diváci: 14.303

Florida - Tampa Bay 1:6 (1:2, 0:0, 0:4)
Branky: 3. Nilson - 5. Andreychuk, 14. Prospal, 56. Fedotěnko (Kubina), 57. Clymer, 58. Lecavalier (Prospal), 59. Modin. Střely na branku: 23:38. Diváci: 13.244

Edmonton - Dallas 3:4 v prodl. (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
Branky: 28. Smith, 43. Niinimaa, 53. Moreau - 20. a 61. Modano, 14. Hatcher, 38. Guerin. Střely na branku: 31:28. Diváci: 16.260