Nedvěd v létě zřejmě odejde do Manchesteru

Anglický fotbalový mistr Manchester United se nevzdává touhy získat do kádru českého fotbalistu Pavla Nedvěda a po letním neúspěšném jednání navázal kontakty s italským Laziem Řím znovu. Hráčův agent Mino Raiola dokonce tvrdí, že oba kluby už spolu uzavřely dohodu, podle které přijde záložník na Old Trafford po této sezóně za 18 miliónů liber. V dnešním vydání to uvedl britský list Sunday Mirror.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

„V Římě jsem se sice usadil a fotbal mě tady baví, ale výzva hrát v klubu, jako je United, je tak velká, že se těžko odmítá,“ řekl záložník, kterému skončí v Itálii smlouva v roce 2004. Nedvěd v létě odmítl nabídku „Reds“, kteří za něj tehdy dokonce nabízeli o tři milióny liber více než nyní. Kapitán národního týmu, podle prezidenta Cragnottiho jeden z tří neprodejných hráčů, se už dříve vyjádřil v tom smyslu, že by rád do Anglie přestoupil, protože v Itálii je pod silným psychickým tlakem.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme