New Jersey nedovolilo oslavy v Torontu

Hokejisté New Jersey prozatím překazili Torontu postup do finále Východní konference Stanleyova poháru. Devils porazili soupeře na jeho ledě 4:2 a stav série srovnali na 3:3 na zápasy.

Podíl na výhře Ďáblů mají i čeští útočníci. Už v páté minutě dal Petr Sýkora na 1:0 pro New Jersey, ve třetí třetině si s Patrikem Eliášem připsali asistence na poslení gól utkání. Na druhou branku domácích nahrál Švédu Sundinovi Tomáš Kaberle. Rozhodující zápas série začíná v 1:00 našeho času v noci na čtvrtek na ledě New Jersey.

Výsledek Východní konference:

Toronto Maple Leafs-New Jersey Devils 2:4 (0:1, 1:2, 1:1), branky: 26. Thomas, 43. Sundin (T. Kaberle) - 5. P. Sýkora, 36. McKay, 40. Rafalski, 46. Arnott (Eliáš, P. Sýkora). Stav série: 3:3.

Program pro noc na zítřek - semifinále Východní konference: od 1:00 SELČ, Pittsburgh Penguins-Buffalo Sabres. Stav série 2:3. Pokud Buffalo vyhraje postoupí do finále konference.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít