Nool nakonec změří síly v Praze s Dvořákem a Šebrlem

Estonec Erki Nool nakonec bude startovat na atletickém memoriálu Josefa Odložila, který se koná v pondělí v Praze na Strahově. Olympijský vítěz ze Sydney tak bude moci změřit síli v prestižním trojboji se současným i bývalým světovým rekordmanem Romanem Šebrlem a Tomášem Dvořákem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vedle souboje vícebojařů se na Strahově uskuteční řada neméně atraktivních disciplín za účasti široké české špičky. Na hladké čtvrtce se představí stříbrný z MS Sanderlei Parrela z Brazílie, běh na 400 metrů překážek zkvalitní stříbrný olympionik ze Sydney Hadi Somaily ze Saúdské Arábie. V mužské tyčce proti české elitě nastoupí Němec Tim Lobinger, který už má skočeno šest metrů, v závodě žen se proti domácí jedničce Pavle Hamáčkové postaví sedm finalistek z olympiády.

Hvězdou běhu na 110 metrů překážek bude světový rekordman Colin Jackson z Velké Británie, kvalitní souboj slibuje i startovní pole ve vrhu koulí s Ukrajincem Jurijem Bělonogem, Němcem Oliverem-Svenem Buderem, Slovákem Mikulášem Konopkou a českou dvojicí Petr Stehlík, Miroslav Menc.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme