Obě české reprezentace zvítězily v Moldavsku shodně 2:0

Česká fotbalová reprezentace vstoupila do kvalifikačních bojů o postup na ME 2004 výhrou 2:0 v Moldavsku. Nejprve se trefil v 70. minutě Marek Jankulowski z pokutového kopu, na 2:0 zvýšil o deset minut později nejlepší muž na trávníku, Tomáš Rosický. Stejným skóre zvítězila v Moldavsku i naše jedenadvacítka, hlavně díky blšanskému obránci Burešovi, který obstaral obě branky našeho výběru. Obě reprezentační mužstva čeká další soupeř už ve středu, a to Bělorusko.

fotbal

Moldavsko - Česko 0:2 (0:0)

Branky: 69. Jankulovski z pen., 79. Rosický.
Rozhodčí: Irvine - Rederfern, McLaughlin (všichni Severní Irsko).
ŽK:
Sosnovskij - Grygera, Jarošík, Rosický.
ČK: 69. Sosnovskij.
Diváci:
3500.

Moldavsko: Hmaruc - Sosnovskij - Puška, Kovalenko - Olexici, Čebotaru, Rebeža, Boret (64. Ivanov), Katinsus - Kleščenko (46. Patula), Rogačov (72. Budanov).
Česká republika: Čech - Grygera, Bolf, Ujfaluši, Jankulovski - Poborský, Rosický (82. Lokvenc), Galásek (55. Jarošík), Štajner - Koller, Vachoušek (88. Dostálek).

Moldavsko '21' - Česká republika '21' 0:2 (0:1)
Branky: 27. a 63. Bureš. Rozhodčí: Juhós - Gramati, Hegyi (všichni Maďarsko). ŽK: Andronič, Cučovej, Tofan - Živný, Sivok. Diváci: 300.

Vojtěch Bidrman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít