Obhájci Stanleyova poháru začali novou sezonu porážkou

V noci na dnešek odstartoval třemi zápasy 89. ročník zámořské NHL a domácím týmům se na úvod příliš nedařilo. Asistence Milana Hejduka na první branku Colorada v sezóně ani útočná smršť v zahajovací třetině v podobě 22 střel nepomohla Lavinám k plnému bodovému zisku v utkání s Dallasem, když vítězství hostů v prodloužení zajistil obránce Darryl Sydor.

NHL

NHL | Foto: Jan Rosenauer

Ve zbývajících zápasech podlehla Carolina na domácím ledě Buffalu 2:3 po samostatných nájezdech a Ottawa zvítězila v Torontu 4:1.

Jan Fait Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít