Olomouc uniká sestupovému ohrožení

Gól v devadesáté minutě rozhodl o tom, že fotbalisté Olomouce porazili v dohrávaném zápase 17. kola 1. FC Synot 2:1. Hanáci už čtyři utkání po sobě neprohráli, v tabulce jsou třináctí se šestibodovým náskokem na předposlední Bohemians. Synot je sedmý.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Jan Rosenauer

Olomouc měla v průběhu utkání víc ze hry, měla velké množství brankových příležitostí, přesto od 47. minuty prohrávala. Hostující tým poslal do vedení Meduna, o osm minut později vyrovnal Tuma a výhru zařídil střelou z ostrého úhlu těsně před závěrečným hvizdem Vlček.

Výsledek:

Sigma Olomouc - 1. FC Synot 2:1 (0:0)

Branky: 55. Tuma, 90. Vlček - 47. Meduna. Rozhodčí: Poledník - Ondo, Chytil. ŽK: Caha, Zbožínek, Hubník - Kostka, Malár, Slončík. Diváci: 5327.

Petr Souček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít