Češi v akci na OH 2020

Dnes 31.7.

  • 00:30 - Golf - Muži - 2. kolo - Ondřej Lieser
  • 01:30 - Jezdectví - Military smíšené týmy - Kvalifikace - Miloslav Příhoda, Miroslav Trunda
  • 02:30 - Golf - Muži - 3. kolo - Ondřej Lieser
  • 05:00 - Sportovní střelba - 50 m puška, 3 pozice ženy - Kvalifikace - Nikola Šarounová
  • 09:00 - Plážový volejbal - Muži - Krasilnikov, Stojanovskij - Perušič, Schweiner (Skupina B) 2:1 - Ondřej Perušič, David Schweiner
  • 14:00 - Basketbal - Muži - USA - Česko (Skupina A) - Tým Česká Republika
  • 14:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Belinda Bencicová - Markéta Vondroušová (Finále) - Markéta Vondroušová

Zítra 1.8.

Další dny

23.7.

  • 01:30 - Veslování - Skif muži - Rozjížďky - Jan Fleissner
  • 02:00 - Lukostřelba - Ženy - Kvalifikace - Marie Horáčková
  • 03:30 - Veslování - Dvojskif muži - Rozjížďky - Jan Cincibuch, Jakub Podrazil
  • 04:00 - Veslování - Dvojskif ženy - Rozjížďky - Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová

24.7.

  • 01:30 - Sportovní střelba - 10 m vzduchová puška ženy - Kvalifikace - Nikola Šarounová
  • 01:30 - Veslování - Skif muži - Opravy - Jan Fleissner
  • 02:00 - Veslování - Dvojskif ženy - Opravy - Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová
  • 02:10 - Veslování - Dvojskif muži - Opravy - Jan Cincibuch, Jakub Podrazil
  • 03:00 - Sportovní gymnastika - Víceboj muži - Kvalifikace - David Jessen
  • 03:50 - Veslování - Dvojskif lehké váhy muži - Rozjížďky - Jiří Šimánek, Miroslav Vraštil ml.
  • 04:00 - Silniční cyklistika - Silniční závod muži - O medaile (Finále) - Michael Kukrle, Michal Schlegel, Zdeněk Štybar
  • 07:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Zarina Dijasová - Barbora Krejčíková (1. kolo) 2:5 skreč - Barbora Krejčíková
  • 07:15 - Stolní tenis - Dvouhra muži - 1. kolo - Lubomír Jančařík
  • 08:30 - Tenis - Dvouhra ženy - Kiki Bertensová - Markéta Vondroušová (1. kolo) 4:6, 6:3, 4:6 - Markéta Vondroušová
  • 12:30 - Stolní tenis - Dvouhra muži - 1. kolo - Pavel Širuček
  • 14:20 - Plavání - 4 x 100 m volný způsob ženy - Rozplavby - Anika Apostalon, Simona Kubová, Barbora Seemanová, Barbora Janíčková

25.7.

  • 02:00 - Sportovní střelba - Skeet ženy - 1. den - Barbora Šumová
  • 02:30 - Šerm - Kord jednotlivci muži - O medaile (Finále) - Jakub Jurka
  • 03:00 - Basketbal - Muži - Írán - Česko (Skupina A) 78:84 - Tým Česká Republika
  • 03:00 - Sportovní střelba - Skeet muži - 1. den - Jakub Tomeček
  • 03:00 - Sportovní gymnastika - Víceboj ženy - Kvalifikace - Aneta Holasová
  • 04:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Karolína Plíšková - Alizé Cornetová (1. kolo) 6:1, 6:3 - Karolína Plíšková
  • 04:40 - Veslování - Skif muži - Čtvrtfinále - Jan Fleissner
  • 05:05 - Jachting - Muži RS-X - 1. závod - Karel Lavický
  • 05:20 - Veslování - Dvojskif ženy - Semifinále A/B - Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová
  • 06:00 - Silniční cyklistika - Silniční závod ženy - O medaile (Finále) - Tereza Neumanová
  • 06:00 - Sportovní střelba - 10 m vzduchová puška muži - Kvalifikace - David Hrčkulák, Jiří Přívratský
  • 06:00 - Vodní slalom - C1 muži - Rozjížďky - Lukáš Rohan
  • 06:00 - Jachting - Muži RS-X - 2. závod - Karel Lavický
  • 06:30 - Tenis - Čtyřhra ženy - Krejčíková, Siniaková - J. Sie, Ť. Sü (1. kolo) 6:2, 6:1 - Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková
  • 06:50 - Vodní slalom - K1 ženy - Rozjížďky - Kateřina Minařík Kudějová
  • 07:00 - Stolní tenis - Dvouhra muži - 2. kolo - Lubomír Jančařík
  • 07:00 - Stolní tenis - Dvouhra ženy - 2. kolo - Hana Matelová
  • 07:25 - Jachting - Muži RS-X - 3. závod - Karel Lavický
  • 09:15 - Tenis - Dvouhra ženy - Petra Kvitová - Jasmine Paoliniová (1. kolo) 6:4, 6:3 - Petra Kvitová
  • 10:15 - Tenis - Čtyřhra ženy - Kar. Plíšková, Vondroušová - J. Tuan, S. Čeng (1. kolo) 6:2, 6:1 - Karolína Plíšková, Markéta Vondroušová
  • 10:30 - Tenis - Dvouhra muži - Tomáš Macháč - João Sousa (1. kolo) 6:7(5), 6:4, 6:4 - Tomáš Macháč
  • 12:00 - Plavání - 100 m znak ženy - Rozplavby - Simona Kubová
  • 13:10 - Plavání - 100 m znak muži - Rozplavby - Jan Čejka

26.7.

  • 02:00 - Sportovní střelba - Skeet ženy - 2. den - Barbora Šumová
  • 02:25 - Šerm - Fleret jednotlivci muži - O medaile (Finále) - Alexander Choupenitch
  • 03:00 - Sportovní střelba - Skeet muži - 2. den - Jakub Tomeček
  • 04:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Leylah Annie Fernandezová - Barbora Krejčíková 2:6, 4:6 - Barbora Krejčíková
  • 05:30 - Tenis - Dvouhra ženy - Markéta Vondroušová - Mihaela Buzarnescuová 6:1, 6:2 - Markéta Vondroušová
  • 07:00 - Vodní slalom - C1 muži - Semifinále - Lukáš Rohan
  • 07:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Karolína Plíšková - Carla Suárezová-Navarrová 6:3, 6:7(0), 6:1 - Karolína Plíšková
  • 07:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Petra Kvitová - Alison Van Uytvancková 7:5, 3:6, 0:6 - Petra Kvitová
  • 08:00 - Horská kola - Muži - O medaile (Finále) - Ondřej Cink
  • 08:05 - Jachting - Muži RS-X - 4. závod - Karel Lavický
  • 08:45 - Vodní slalom - C1 muži - O medaile (Finále) - Lukáš Rohan
  • 09:05 - Jachting - Muži RS-X - 5. závod - Karel Lavický
  • 10:05 - Jachting - Muži RS-X - 6. závod - Karel Lavický
  • 12:00 - Plavání - 200 m volný způsob ženy - Rozplavby - Barbora Seemanová
  • 12:34 - Plavání - 200 m polohový závod ženy - Rozplavby - Kristýna Horská
  • 23:30 - Triatlon - Ženy - O medaile (Finále) - Vendula Frintová, Petra Kuříková

27.7.

  • 03:30 - Plavání - 200 m volný způsob ženy - Semifinále - Barbora Seemanová
  • 04:00 - Tenis - Dvouhra muži - Diego Schwartzman - Tomáš Macháč (2. kolo) 6:4, 7:5 - Tomáš Macháč
  • 04:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Belinda Bencicová - Barbora Krejčíková (Osmifinále) 1:6, 6:2, 6:3 - Barbora Krejčíková
  • 04:58 - Plavání - 200 m polohový závod ženy - Semifinále - Kristýna Horská
  • 05:30 - Tenis - Dvouhra ženy - Karolína Plíšková - Camila Giorgiová (Osmifinále) 4:6, 2:6 - Karolína Plíšková
  • 05:30 - Tenis - Dvouhra ženy - Markéta Vondroušová - Naomi Ósakaová (Osmifinále) 6:1, 6:4 - Markéta Vondroušová
  • 06:15 - Sportovní střelba - 10 m vzduchová puška mix - Kvalifikace - David Hrčkulák, Nikola Šarounová
  • 07:00 - Vodní slalom - K1 ženy - Semifinále - Kateřina Minařík Kudějová
  • 08:00 - Horská kola - Ženy - O medaile (Finále) - Jitka Čábelická
  • 08:30 - Tenis - Čtyřhra ženy - Pigossiová, Stefaniová - Ka. Plíšková, Vondroušová (Osmifinále) 2:6, 6:4, 13:11 - Karolína Plíšková, Markéta Vondroušová
  • 08:30 - Tenis - Čtyřhra ženy - Krejčíková, Siniaková - Badosaová, Sorribesová-Tormová (Osmifinále) 6:2, 5:7, 10:5 - Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková
  • 13:17 - Plavání - 800 m volný způsob muži - Rozplavby - Jan Micka

28.7.

  • 01:10 - Veslování - Dvojskif ženy - Finále B - Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová
  • 02:50 - Sportovní střelba - Trap muži - 1. den - David Kostelecký, Jiří Lipták
  • 02:56 - Lukostřelba - Ženy - Dopolední kvalifikace - Marie Horáčková
  • 03:35 - Plavání - 200 m volný způsob ženy - O medaile (Finále) - Barbora Seemanová
  • 04:00 - Judo - Muži do 90 kg - Eliminace - David Klammert
  • 04:10 - Veslování - Dvojskif lehké váhy muži - Semifinále A/B - Jiří Šimánek, Miroslav Vraštil ml.
  • 05:05 - Jachting - Muži RS-X - 7. závod - Karel Lavický
  • 05:30 - Tenis - Dvouhra ženy - Paula Badosaová - Markéta Vondroušová (Čvrtfinále) 3:6, skreč - Markéta Vondroušová
  • 05:50 - Vodní slalom - C1 ženy - Rozjížďky - Tereza Fišerová
  • 06:00 - Tenis - Čtyřhra ženy - Krejčíková, Siniaková - Bartyová, Sandersová (Čvrtfinále) 3:6, 6:4, 10:7 - Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková
  • 06:05 - Jachting - Muži RS-X - 8. závod - Karel Lavický
  • 06:50 - Vodní slalom - K1 muži - Rozjížďky - Jiří Prskavec
  • 07:00 - Silniční cyklistika - Časovka muži - O medaile (Finále) - Michael Kukrle
  • 07:05 - Jachting - Muži RS-X - 9. závod - Karel Lavický
  • 12:00 - Plavání - 100 m volný způsob ženy - Rozplavby - Barbora Seemanová
  • 12:21 - Plavání - 200 m znak muži - Rozplavby - Jan Čejka
  • 12:36 - Plavání - 200 m prsa ženy - Rozplavby - Kristýna Horská
  • 14:00 - Basketbal - Muži - Česko - Francie (Skupina A) 77:97 - Tým Česká Republika

29.7.

  • 00:30 - Golf - Muži - 1. kolo - Ondřej Lieser
  • 02:50 - Sportovní střelba - Trap muži - 2. den - David Kostelecký, Jiří Lipták
  • 02:50 - Veslování - Dvojskif lehké váhy muži - O medaile (Finále A) - Jiří Šimánek, Miroslav Vraštil ml.
  • 04:40 - Veslování - Skif muži - Semifinále C/D - Jan Fleissner
  • 07:00 - Vodní slalom - C1 ženy - Semifinále - Tereza Fišerová
  • 08:00 - Tenis - Čtyřhra ženy - Krejčíková, Siniaková - Kuděrmetovová, Vesninová (Semifinále) 6:3, 3:6, 10:6 - Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková
  • 08:20 - Jachting - Muži RS-X - 10. závod - Karel Lavický
  • 08:30 - Sportovní střelba - Trap muži - O medaile (Finále) - David Kostelecký, Jiří Lipták
  • 08:55 - Vodní slalom - C1 ženy - O medaile (Finále) - Tereza Fišerová
  • 09:00 - Plážový volejbal - Muži - Perušič, Schweiner - Gaxiola, Rubio (Skupina B) 2:1 - Ondřej Perušič, David Schweiner
  • 09:20 - Jachting - Muži RS-X - 11. závod - Karel Lavický
  • 10:20 - Jachting - Muži RS-X - 12. závod - Karel Lavický
  • 12:43 - Plavání - 100 m motýlek muži - Rozplavby - Jan Šefl
  • 12:45 - Tenis - Dvouhra ženy - Elina Svitolinová - Markéta Vondroušová (Semifinále) 3:6, 1:6 - Markéta Vondroušová
  • 13:05 - Plavání - 200 m znak ženy - Rozplavby - Simona Kubová

30.7.

  • 01:30 - Jezdectví - Military smíšené týmy - Kvalifikace - Miloslav Příhoda, Miroslav Trunda
  • 01:55 - Veslování - Skif muži - Finále C - Jan Fleissner
  • 04:00 - Judo - Muži nad 100 kg - Eliminace - Lukáš Krpálek
  • 04:25 - Atletika - 400 m překážek muži - Rozběhy - Vít Müller
  • 05:24 - Judo - Muži nad 100 kg - Čtvrtfinále - Lukáš Krpálek
  • 07:00 - Vodní slalom - K1 muži - Semifinále - Jiří Prskavec
  • 09:00 - Vodní slalom - K1 muži - O medaile (Finále) - Jiří Prskavec
  • 10:51 - Judo - Muži nad 100 kg - Semifinále - Lukáš Krpálek
  • 11:33 - Judo - Muži nad 100 kg - O medaile (Finále) - Lukáš Krpálek
  • 12:23 - Plavání - 50 m volný způsob ženy - Rozplavby - Barbora Seemanová
  • 12:25 - Atletika - Koule ženy - Kvalifikace - Markéta Červenková
  • 12:48 - Plavání - 1500 m volný způsob muži - Rozplavby - Jan Micka

31.7.

  • 00:30 - Golf - Muži - 2. kolo - Ondřej Lieser
  • 01:30 - Jezdectví - Military smíšené týmy - Kvalifikace - Miloslav Příhoda, Miroslav Trunda
  • 02:30 - Golf - Muži - 3. kolo - Ondřej Lieser
  • 05:00 - Sportovní střelba - 50 m puška, 3 pozice ženy - Kvalifikace - Nikola Šarounová
  • 09:00 - Plážový volejbal - Muži - Krasilnikov, Stojanovskij - Perušič, Schweiner (Skupina B) 2:1 - Ondřej Perušič, David Schweiner
  • 14:00 - Basketbal - Muži - USA - Česko (Skupina A) - Tým Česká Republika
  • 14:00 - Tenis - Dvouhra ženy - Belinda Bencicová - Markéta Vondroušová (Finále) - Markéta Vondroušová

1.8.

  • 00:30 - Golf - Muži - O medaile (Finále) - Ondřej Lieser
  • 00:45 - Jezdectví - Military smíšení jednotlivci - Kvalifikace - Miloslav Příhoda, Miroslav Trunda
  • 08:00 - Tenis - Čtyřhra ženy - Krejčíková, Siniaková - Bencicová, Golubicová (Finále) - Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková
  • 14:05 - Atletika - 400 m překážek muži - Semifinále - Vít Müller

2.8.

  • 01:30 - Sportovní střelba - 50 m puška, 3 pozice muži - Kvalifikace - Petr Nymburský, Jiří Přívratský
  • 02:30 - Rychlostní kanoistika - C2 1000 m muži - Rozjížďky - Martin Fuksa, Petr Fuksa
  • 02:30 - Rychlostní kanoistika - K1 1000 m muži - Rozjížďky - Josef Dostál
  • 02:35 - Atletika - 1500 m ženy - Rozběhy - Kristiina Mäki, Diana Mezuliáníková
  • 12:20 - Atletika - Skok o tyči ženy - Kvalifikace - Romana Maláčová

3.8.

  • 02:20 - Atletika - Oštěp muži - Kvalifikace - Jakub Vadlejch, Vítězslav Veselý
  • 02:45 - Atletika - 400 m ženy - Rozběhy - Barbora Malíková, Lada Vondrová
  • 04:05 - Atletika - 200 m muži - Rozběhy - Jan Jirka, Pavel Maslák
  • 10:00 - Sportovní lezení - Kombinace muži - Lezení na rychlost (Kvalifikace) - Adam Ondra
  • 12:00 - Sportovní lezení - Kombinace muži - Bouldering (Kvalifikace) - Adam Ondra
  • 12:15 - Atletika - Koule muži - Kvalifikace - Tomáš Staněk
  • 14:00 - Sportovní lezení - Kombinace muži - Lezení na obtížnost (Kvalifikace) - Adam Ondra

4.8.

  • 00:30 - Golf - Ženy - 1. kolo - Klára Spilková
  • 02:00 - Atletika - Desetiboj muži - - Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora
  • 02:05 - Atletika - Oštěp muži - Kvalifikace - Jakub Vadlejch, Vítězslav Veselý
  • 02:30 - Rychlostní kanoistika - K2 1000 m muži - Rozjížďky - Josef Dostál, Radek Šlouf
  • 06:50 - Vzpírání - Muži nad 109 kg - Skupinová fáze - Jiří Orság

5.8.

  • 00:30 - Golf - Ženy - 2. kolo - Klára Spilková
  • 06:00 - Moderní pětiboj - Muži - Kvalifikace - Jan Kuf, Martin Vlach

6.8.

  • 00:30 - Golf - Ženy - 3. kolo - Klára Spilková
  • 04:00 - Zápas - Volný styl muži do 97 kg - Osmifinále - Artur Omarov
  • 12:00 - Jezdectví - Parkur smíšené týmy - Kvalifikace - Anna Kellnerová, Aleš Opatrný, Kamil Papoušek, Ondřej Zvára
  • 13:25 - Atletika - Štafeta 4 x 400 m muži - Rozběhy - Michal Desenský, Matěj Krsek, Patrik Šorm, Jan Tesař

7.8.

  • 00:30 - Golf - Ženy - O medaile (Finále) - Klára Spilková
  • 08:30 - Dráhová cyklistika - Keirin muži - Rozjezdy - Tomáš Bábek

Češi na OH 2020