AUDIO: Jooo! Borkyně, neskutečný! oslavil Hudec bronzovou Samkovou přímo na sjezdovce

Radiožurnál a speciální digitální stanice Radiožurnál – Olympijský speciál vysílají to nejzajímavější z her v Pchjongčchangu. Vysílání Českého rozhlasu spojuje i olympioniky, Jan Hudec naživo slyšel a hlavně okomentoval jízdu své kamarádky Evy Samkové.

Doporučujeme Pchjongčchang Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jan Hudec a František Kuna poslouchají jízdu Evy Samkové | Zdroj: Český rozhlas

Původní nápad měl pod sjezdovkou pro super G reportér František Kuna, když nabídl Janu Hudcovi, jestli si nechce poslechnout finále ženského snowboardcrossu v přímém přenosu. „Chci. To je finále? Jak jela kvalifikaci?“ zajímal Hudec. To už měl rozhlasové sluchátko v levém uchu.

Přehrát

00:00 / 00:00

Jan Hudec a František Kuna poslouchají finálovou jízdu Evy Samkové

„Moc jí to přeju. Najednou jsem nervózní, celý den jsem nebyl, ale teď jo. Může se za nimi schovat a na poslední rovince… Pojď!“ fandil lyžař v průběhu závodu, zatímco reportér Jakub Marek popisoval finálové snažení snowboardistek.

V cíli chvíli nebylo jasné, jak závod dopadl. Samková dojela v pádu téměř souběžně s dalšími soupeřkami. „To bude na fotofiniš,“ tušil Hudec, než časomíra potvrdila třetí místo.

Pak už následovaly výbuchy radosti. Nejen Samkové, ale i komentátorů a diváků, včetně Jana Hudce. „Někdy bronz chutná líp než zlatá. Musíme si udělat další selfíčko s medalií. Včera jsme se fotili a dneska to bude ještě větší pecka,“ vzkazuje Jan Hudec.

František Kuna, vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme