OBRAZEM: pondělní program nabídl smolný slopestyle, sedmé místo Vítkové i sedm trestných okruhů Krčmáře

Pondělní program olympijských her v Pchjongčchangu se nesl ve znamení nadějí z potenciálních dalších biatlonových medailí. Sobotní bronz Veroniky Vítkové a nedělní stříbro Michala Krčmáře však nakonec prozatím zůstávají i po pondělí jedinými českými medailemi z letošních her. Nic na tom nezměnila ani snowboardistka Šárka Pančochová ve své oblíbené disciplíně. Jaké bylo pondělí 12. února v Pchjongčchangu, se můžete podívat ve fotogalerii.

Pchjongčchang Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

První pondělní disciplínou, která měla českou účast, byl slopestyle, v němž se snowboardistky včetně již zmíněné Šárky Pančochové potýkaly především se silným větrem.

Omylpiáda po víkendu: Češi na úspěch čekají, ale Slovinsko zázračně procitlo

Číst článek

V 11.10 odstartovaly do stíhacího závodu ženy, české fanoušky pochopitelně nejvíce zajímala závodnice s číslicí 3 na hrudi - Veronika Vítková. Ta však i přes sympatický výkon na sobotní výsledek nenavázala a nakonec dojela sedmá.

Nedlouho po dojezdu ženského závodu přišel na řadu ten mužský, ve kterém Česká republika obhajovala dokonce stříbrnou medaili.

Michalu Krčmářovi se ovšem životní výsledek z nedělního sprintu zopakovat nepodařilo a se sedmi trestnými okruhy se musel spokojit s třicátým místem.

Jako poslední z Čechů do pondělního programu vstoupila rychlobruslařka Nikola Zdráhalová, která v závodě na 1500 metrů skončila na 11. místě, když dokázala předjet hned několik podstatně zkušenějších soupeřek.

jgr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme