V lyžařských brýlích i na tiskovce. 'Nemám make-up, nečekala jsem medaili,' rozesmála Ledecká novináře

Ester Ledecká se postarala o jedno z největších překvapení olympijských her, když vyhrála super-G mezi lyžařkami. Na tiskové konferenci pak rozesmála novináře odpovědí na otázku, proč si nesundá brýle.

Pchjongčchang Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Když Ester Ledecká přišla na tiskovou konferenci, už měla za sebou první rozhovory a uvědomovala si, že způsobila senzaci. Před novináře si přesto sedla v lyžařských brýlých a nesundala je. Proč?

Slzy před startem a zlatá písnička. Trenér ani otec Ledecké nevěřili, že mají olympijskou šampionku

Číst článek

Na rozdíl od ostatních holek jsem na tohle nebyla připravená, takže jsem si ráno neudělala make-up,“ rozesmála žurnalisty Ester Ledecká. Přítomné dámy začaly tleskat. 

Vysvětlovat musela i další věci, třeba své jméno. Není náhodou příbuzná s americkou plaveckou hvězdou Katie Ledeckou? „Kéž by, ale máme jen stejné jméno,“  řekla. 

Americká plavkyně v nadsázce reagovala ještě dřív s tím, že si musí udělat DNA test. Vše doplnila hashtagem cousin in gold - zlaté sestřenice. 

V uvolněné atmosféře došla řeč i na univerzálnost české sněžné obojživelnice, a tak by se mohlo stát, že se zúčastní také letních olympijských her, třeba na svém oblíbeném windsurfu. 

vman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme