Opavští fotbalisté prohráli, v tabulce jsou stále poslední

Fotbalisté Olomouce vyhráli v dohrávce osmého kola naší nejvyšší soutěže nad Opavou 3:1. Opava, nováček ligy, se potácí na dně tabulky s jedním bodem za remízu v Liberci. Sigma Olomouc je dvanáctá.

O první gól domácích se postaral Radoslav Kováč, který vstřelil svou první branku v nejvyšší soutěži. V první půli skóroval ještě dvakrát Stanislav Vlček. V sedmdesáté sedmé minutě se za hosty trefil Aleš Rozsypal.

Výsledek: Olomouc-Opava 3:1 (3:0), branky: 28. a 42. Vlček, 13. Kováč - 77. Rozsypal, rozhodčí: Šedivý - Vodička, Hruška, ŽK: Harazim (Opava), diváci: 5065

Sestavy-Olomouc: Vaniak - Čep, Látal, Rozehnal - Kobylík (68. M. Vyskočil), Mucha (57. Zdráhal), Kováč, Špiláček, Urbánek - Vlček (82. Rojka), P. Siegl, Opava: Schmucker - Černín (46. Suchánek), Švejdík (46. Diepold), Vychodil, Harazim - Kolínek, Gula, Rozsypal, Černý - Hampel (79. Metelka), Onderka

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít