Osmička pro Salt Lake City byla oficiálně představena

Tak trochu ve stínu zprávy o velkém ohrožení konání světového šampionátu v roce 2003 byla v neděli v Praze slavnostně představena první osmička českých hokejistů nominovaných na olympijské hry 2002 v Salt Lake City.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Základem kádru, který se pokusí obhájit zlaté medaile z Nagana by se měli stát gólman Dominik Hašek, obránce Petr Svoboda a útočníci Milan Hejduk, Petr Sýkora, Patrik Eliáš, Jaromír Jágr a Martinové Straka s Ručínským.

Proč byla vybrána pouze tato osmička vysvětlil generální manažer reprezentace František Černík.

Podle Františka Černíka není problémem, že v nominaci je i hráč, u kterého není jisté, zda bude pokračovat v kariéře, tedy Dominik Hašek.

V okamžiku, kdy by se Hašek rozhodl skončit, se podle Černíka tedy nic neděje. V nominaci bude moci být nahrazen dalším gólmanem. František Černík také vysvětlil, jaký bude postup v okamžiku, kdy se jeden z nominovaných zraní.

Jan Dvořák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme